logo

Nasze usługi

BIOMARIS

Światowy prekursor i pionier kosmetyki morskiej, specjaliści thalassoterapii od 1937 roku

ZABIEGI I CENNIK

biomaris

Wszelkie życie pochodzi z morza; woda morska jest idealnym środowiskiem dla rozwoju organizmów, niemal identyczny skład z wodą morską zachowało osocze w naszej krwi. Dlatego też składniki aktywne z morza i morskich organizmów ( np. algi) mają działanie dobroczynne dla człowieka, a kosmetyki oparte na wodzie morskiej są akceptowane przez skórę.
 
W oparciu o bogactwo oceanów powstała holistyczna koncepcja zabiegów leczniczych i upiększających bazujących na substancjach pochodzenia morskiego i oceanicznego- thalassoterapia.
Biomaris realizuje filozofię thalasso siegając do jej żródła, czyli wody morskiej i wykorzystuje ją w recepturach swoich produktów.
 
Biomaris w salonach SPA proponuje efektywne zabiegi na twarz i ciało, charakteryzujące się wysoką skutecznością i elegancką prostotą wykonania.
 
Thalassoterapia Biomaris łączy odprężenie umysłu i ciała oraz podkreśla naturalne piękno.

Kosmetyki Biomaris na bazie głębokiej wody morskiej, z zawartością wyciągu z pereł i kawioru, morskiego kolagenu, alg oceanicznych, soli morskiej oraz szlachetnych wyciągów roślinnych charakteryzują się wysoką skutecznością. Są też znakomicie tolerowane nawet przez skórę wrażliwą.
 
Jakość kosmetyków kontrolują laboratoria w Bremie, gdzie od 76 lat Biomaris przyczynia się do poszerzenia wiedzy naukowej o morzu, i stale odnajduje nowe zastosowania cennych składników aktywnych pochodzenia morskiego.
 
Profesjonalne kosmetyki Biomaris pozwalają komponować zabiegi wygładzające, nawilżające, regenerujące i liftingujące, przeciwzmarszczkowe, przeciwtrądzikowe oraz antycellulitowe, a także wspomagające kurację schorzeń skóry, także u małych dzieci ( np. łuszczyca, atopowe zapalenie skóry).
 
Biomaris dba też o kompleksową pielęgnację twarzy i ciała w domu; w zaciszu pokoju kąpielowego można odtworzyć mini seans SPA, a kosmetyki dostępne są w partnerskich salonach.
 
Biomaris na świecie utożsamiany jest z najwyższą jakością i ucieleśnieniem idei talassoterapii. Jako prekursor zastosowania tej idei w kosmetykach marki Biomaris wyróżnia się profesjonalizm i zrozumienie potrzeb skóry, za czym idzie dopasowanie gamy produktów do aktualnych oczekiwań.
 
BIOMARIS – ZDROWIE I PIĘKNO Z MORZA !!!